Tramec Polska

Tramec Polska jest częścią firmy Tramec s.r.l., jednego z czołowych producentów przekładni mechanicznych i dostawcy rozwiązań napędowych dla przemysłu. Na rynku polskim działamy od 2002 r., w miejscowości Bojadła koło Zielonej Góry. Od tego czasu firma wypracowała wysoki poziom obsługi pod względem sprzedaży jak i jakości oferowanych produktów, którą od lat doceniają nasi partnerzy handlowi. Działalność firmy Tramec Polska opiera się głównie na doradztwie technicznym, serwisie oraz sprzedaży rozwiązań napędowych, zaspokajających najbardziej wymagających klientów. Nasza dewiza to jakość, którą kierujemy się od ponad 28 lat działając pod nazwą Tramec na całym świecie.

Nasza oferta zbudowana jest w taki sposób, aby zapewnić kompleksową dostawę napędów (silników, przekładni mechanicznych oraz akcesoriów napędowych), dostosowanych do Państwa potrzeb. Takie marki jak Tramec, Varmec, Besel, Celma Indukta, Reggiana Riduttori to produkty najwyżej jakości, które w połączeniu z doświadczeniem pracowników naszej firmy, z pewnością przyczynią się do rozwiązania każdego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą handlową. Nasi doradcy handlowi skontaktują się z Państwem i umówią się na wizytę w Państwa firmie.